Homeopatie - Ájurvéda - Náchod

Konzultant v oblasti celostní medicíny

Ájurvéda a Homeopatie

Co je ÁjurvédaÁjurvéda

doslova znamená vědení o celosti života. Ájurvéda nás učí navázat kontakt naší vnitřní energie s energií kosmickou. Prostřednictvím ájurvédy poznáváme strukturu vesmíru uvnitř našeho nitra. Přírodní zákony, zakotvené v lidském vědomí, může poznat každý, jehož vědomí je plně probuzeno. Léčení pomocí ájurvédických praktik je založeno na spojení mezi vědomím a hmotou. Ájurvédské léky se skládají z mnoha různých složek, kde jedna složka vyrovnává druhou. Jsou sestavovány z přísne kontrolovaných bylin a minerálů a jsou bez vedlejších úcinků. Většina nemocí vzniká z přílišného vyčerpání a ze stresu.Ájurvéda obnovuje harmonii těla, mysli i ducha a umožnuje tak návrat ke ZDRAVÍ.

Právě probíhá cyklus přednášek o Ájurvédě v relaxačním centru Shanti v Náchodě, na který Vás srdečně zvu, více informací zde.

Navštivte ájurvédské lázně na Srí Lance.....více informací zde.

Co je Homeopatie

je považována za královnu celostní medicíny. Princip podobnosti byl rovněž znán již před tisíciletími.samuel Samuel Hahnemann, německý lékař systém homeopatie znovuobjevil v druhé pol. 18. stol. a celý život strávil jeho zdokonalováním. Základem homeopatické léčby je poučka similia similibus currantur - podobné je léčeno podobným.

Zdroji homeopatických léků jsou minerály, rostliny, živočichové a produkty lidských nemocných tkání. Výchozí látka (tinktura surového léku) je mnohonásobně ředěna (potencována) a dynamizována. Čím je látka zředěnejší, tím pronikavejší a hlubší má účinek na psychiku i tělo pacienta. Ukazuje se, že homeopatie je skutečná alchymie - přeměněná energie.

 

Nabízím poradenskou činnost, více se dočtete v článku: Můj profesní život

DOTAZY A OBJEDNÁVKY

UPOZORNĚNÍ

Děkuji všem za maily, které mi zasíláte, ale nemohu na ně
z časových důvodů odpovídat.
Na osobní konzultace se prosím objednávejte telefonicky
na tel. čísle: 777 132 430

Kateřina Hofmanová

MOTTO

Pokud žijeme a jednáme v souladu s vesmírným řádem, pak jednáme v souladu se záměry stvoření. Staňme se raději experty na zdraví než experty na tu či onu chorobu.

Kateřina Hofmanová

foto07.jpg